HOROSKOPY

zpět na hlavní stránku

horoskop - jízdní řád vaším životem

analytický a syntetický  výklad

jaký horoskop  si vybrat 

jak ulovit jednotlivá znamenízvěrokruhu

jak se správně hádat s...

horoskopy
známých osobností

astrologická škola

Vše o Štírech nejen pro Štíry 

Tento web je registrovanán
v katalogu CENT 

A S T R A  C O E L I

poslední aktualizace na této straně  11.1.2007

PORADNA

POČASÍ

PRO ŽENY

AKTUÁLNĚ

   prolog:
   Tak k tomuto povídání mě  inspirovala moje kamarádka astroložka. Dopisovala si s jednou Rybou a ta ne a ne zabrat na háček.
A jak se vlastně  loví ryby?, zeptala se mě..
   Říkám: To musíš hodit správnou návnadu a pak čekat a čekat a čekat...
   Ale zas takhle jednoduché to přece jenom nebude.  
   Víte Vy, co máte udělat, pokud se vám líbí  třeba jedinec narozený ve  Vahách? Pokud ne, tak tyhle stránky jsou určeny právě  Vám....

  

 

epilog:
   
Prošli jsme spolu všech 12 znamení zvěrokruhu. Ještě  jste si nevybrali? Zdá se vám, že to stále není ono? Že Berani jsou moc prudcí a sobečtí, Býci tvrdohlaví a majetničtí, Blíženci povrchní a přelétaví, Raci trpí sebelítostí a náladovostí, Lvi jsou ješitní a nafoukaní, Panny malicherné a hypochondrické, Váhy moc nerozhodné a alibistické, Štíři pomstychtiví a manipulativní, Střelci nespolehliví a vychloubační, Kozorozi ctižádostiví a uzavření, Vodnáři příliš nezávislí a odtažití a Ryby naopak studené a závislé?
    Chtěli by jste raději úplně  nové, 13. znamení, které by bylo průbojné jak Beran, klidné jak Býk, pružné jak Blíženec, něžné jak Rak, sebevědomé jak Lev, pracovité jako Panna, mělo smysl pro spravedlnost Vah, odvahu Štíra, optimismus Střelce, vytrvalost Kozoroha a bylo by tolerantní jak Vodnář a přizpůsobivé jako Ryba?
    Obávám se, že nemohu sloužit. Takové znamení na Zemi není. Ale protože v astrologii uvažujeme hned 10 planet a ještě další body a planetky, je možné, že při troše štěstí bude mít váš partner každou v jiném znamení. Ani to vám nestačí?
    Pak už tedy nezbývá, než vypravit se za tím ideálním, 13. znamením jinam!
Tak tedy vzhůru ke hvězdám!!!!  

Veškeré informace zveřejněné na těchto stránkách jsou soukromým vlastnictvím. Můžete je využívat pro svou vlastní potřebu, ale nesmějí být dále kopírovány nebo zveřejňovány bez písemného souhlasu autorky: astracoeli zavinač seznam.cz