POČASÍ

zpět na hlavní stránku

 

2008-2009

léto 2008

teplotní graf srpen 2008

nové předpovědi počasí podle hvězd najdete na webu moderní astrologie

 A S T R A  C O E L I

poslední aktualizace na této straně  25.5.2008

Poloha SLUNCE na ekliptice rozhoduje o tom,  jaké u nás právě  panuje roční období. Ale ani ostatní planety v SLUNEČNÍ SOUSTAVĚ  nejsou bez vlivu. Jejich poloha na obloze, ale především  momentální vzálenosti mezi nimi navzájem určují, zda bude právě  slunečno, zataženo, zda bude teplo nebo pršet. To už dávno věděli středověcí astrologové a dělali prognózy pro své panovníky. Své vědomosti však tajili a většina si je odnesla do hrobu s sebou.
Není jednoduché udělat dobrou astrologickou předpověď, protože ta se vždy vztahuje pouze k určitému území. Je přece jasné, že zatímco v zimě  mohou u nás vládnout třeskuté mrazy, na rovníku může být ve stejné době  docela příjemně..
Možná se divíte, proč se v době  satelitních družic a rozvinuté výpočetní techniky vůbec zabývat astrologickou předpovědí počasí.   Ale i když má současná meteorologie velmi dobré výsledky pro krátkodobé předpovědi na několik dnů, maximálně  týdnů, v delším horizontu je prakticky bezradná. Astrologie však může spolehlivě  určit charakter počasí na libovolnou dobu dopředu! A to se jistě  hodí! Podle hvězd e si můžete naplánovat přístí dovolenou už letos! Zemědělci a zahrádkáři si mohou zorganizovat polní práce a zasázet již před deštěm.

Chcete prožít dovolenou podle Vašich představ? Žádný poblém! Naplánujte si ji s předstihem pomocí hvězd!   Hvězdy poznají nejen kdy bude pěkné počasí, ale také kdy vás čekají vášně a  dobrodružství, romantika nebo jen naopak klid a pohoda.  

na meteorologické údaje a grafy za uplynulé dny se můžete podívat na stránky Observatoře Doksany

Veškeré informace zveřejněné na těchto stránkách jsou soukromým vlastnictvím. Můžete je využívat pro svou vlastní potřebu, ale nesmějí být dále kopírovány nebo zveřejňovány bez písemného souhlasu autorky: astracoeli - zavinač  - seznam.cz