PORADNA

zpět na hlavní stránku

Seznamování, nevěra

Diskuze, názory čtenářů

Láska,milostný život

Manželství, vztahy

Děti, těhotenství, plodnost

Zaměstnání, finance

Zdraví

Krizové situace

Duchovní život

obrázky na této straně - Pozastavení
Proplutí  a Pramen duše jsou z tvorby paní Miloslavy Pavláskové 
 

A S T R A C O E L I 

poslední aktualizace na této straně  14.11.2006

AKTUÁLNĚ

POČASÍ

PRO ŽENY

HOROSKOPY

Slečna Vierka z Bratislavy:  V novembri minulého roka som odišla na 10 mesiacov do Veľkej Británie do organizácie, cez ktorú bolo možné odísť do Afriky ako dobrovoľník. Keďže je to dlhý príbeh, len poviem, že mi to nevyšlo, dôvody sú viaceré, zdravie, financie, vyčerpanosť ... Jednoducho zlyhala som ja i "organizácia". Teraz som opäť doma na Slovensku, na Afriku však stále neviem zabudnúť, mám pocit, akoby som žila a zároveň nežila v dvoch svetoch - v Afrike a doma. O sklamaní Vám ani nemusím hovoriť.
A tak by som sa Vás chcela spýtať, či mám o to ešte bojovať, či mám vôbec ešte o dobrovoľníctve v Afrike rozmýšľať alebo je lepšie ísť inou cestou. Treba ešte povedať, že teraz som dosť unavená, do určitej miery rozčarovaná z toho celého a po 10 mesiacoch v GB aj bez peňazí, takže, ak by som sa pre Afriku rozhodla, bolo by to najskôr tak o cca 4-6 mesiacov.
Slečno Viero, je to velmi pěkný dotaz, na který ráda odpovím. U Vás Afrika není žádný rozmar, protože jste obětavý člověk s charitativním cítěním. Máte vrozenou vysokou míru odpovědnosti, vytrvalosti i ctižádost. Jste přímo předurčena pro takovou práci i mnoha dalšími vlastnostmi a věřím, že tam vykonáte hodně užitečného. Zdaleka se nemusí jednat o jediný pobyt, cizina Vám může být předurčena.
To že se tak nestalo v uplynulém roce, neberte jako zklamání, ale jako důležitou zkušenost. Podmínky ještě nebyly vhodné. Myslím, že Vás to do Afriky netáhne náhodou, ale že se tam ve správný čas a na správném místě potkáte s důležitými lidmi pro Váš další život.  
Odpočívejte a čerpejte síly pro další cestu. Od Nového roku máte pro cestování do dalekých krajin mnohem lepší podmínky. I když ten ideální čas nastává až někdy kolem dubna, (možná až v listopadu příštího roku = krajní termín), může se stát, že se Vám naskytne nějaká příležitost již kolem ledna 2007 a dalo by se jí využít.
Ale pozor - v r. 2008 vidím ve Vašem horoskopu silný trend k mateřství, zejména pokud by jste byla na území Slovenska, resp. stačí Evropy. V Africe ovšem na mnoha místech také. 


Je to velmi pěkný termín, který doporučuji využít, pravděpodobně by se Vám narodila holčička a byla by pro Vás velkým štěstím. A nikde není psáno, že by jste těhotenství nebo porod nevládla právě v Africe, 2008 pro Vás bude výjimečný rok.
Výhodnější je pro Vás pobývat v S a SZ části Afriky. V JZ oblastech by jste se mohla cítit dost opuštěná. Ještě by mě zajímalo vaše povolání, slušela by vám např. medicína. Přeji Vám, aby se Váš sen uskutečnil přesně podle představ a ještě mnohem lépe.
Dobrý deň. Ani neviete, ako ste ma potešili. Sama akosi cítim, že by som mala do Afriky odísť, je to akýsi vnútorný pocit, že tam jednoducho musím ísť, aby som okrem poskytnutia pomoci "čosi" pochopila, niečo, čo mi je skryté ............ môžem to nazvať "vyššou dimenziou" alebo "vyššou pravdou"? Len tá neistota; dôvera je akási slabšia, ak sa raz človek popálil. Ale nechcem to vzdať.
Pýtam sa sama seba veľa otázok, až som sa pri mojom večnom "blíženeckom" premýšľaní dostala k takým otázkam, či Afrika nie je naozaj len - ako ste to vy nazvali - môj rozmar, či nie som tak rozmaznaná, že pohŕdam "klasickým" životom, ktorý žijú milióny ľudí. Všetko vo mne mi však hovorí, že to tak nie je, jednoducho akosi zmysel života vidím v niečom inom, niekde inde. Naneštastie pre moje okolie je to ťažko pochopiteľné, moji rodičia prežili celý ich poctivý život na Slovensku a tak očakávajú niečo pobodné aj odo mňa. Ale mňa to veľmi "tlačí k múru".
Mnohé mi v poslednom čase nevyšlo, od roku 2000 prechádzam mnohými skúškami. Preto, keď mi to nevyšlo ani teraz s Afrikou, sklamanie bolo veľmi veľké. Ale treba bojovať. Pobyt v Anglicku mi dal veľmi veľa, stretla som tam úžasných ľudí (dobrovoľníkov), takých "anjelikov" z celého sveta, ktorí sú mi veľmi blízky ich životnou filozofiou.
Chcem sa Vám ešte raz veľmi poďakovať za vašu odpoveď, za váš čas, ktorý ste tým strávili. Čo sa týka povolania, vyštudovala som sociálnu prácu. Ale neboli ste s medicínou ďaleko, bol/je to môj sen, len mama ma akosi pred 7 rokmi od toho odhovorila. "C´est la vie", ako by povedali Francúzi. Ešte raz ďakujem.Viera.

Dívka ve znamení Panny  narozená v září 1979 potkala ve svém životě dva muže, kteří ji obohatili v duchovním životě. O ten se sama dále zajímá. Ptá se, zda je jejím osudem pouze duchovní život, nebo zda nalezne někoho, kdo půjde stejnou cestou s ní.
Láska, rodina a přítomnost blízkého člověka jsou ve Vašem životě kardinální témata. Vůbec neuvažujte o tom, že by jste zůstala natrvalo sama. Potřebujete milovat a být milována, hodně dokážete udělat pro druhé. Jste ještě mladá a uvedení muži byli jen střípky na Vaší cestě životem, bylo obohacující je na hvíli podržet v dlaních, ale Vy musíte jít dál.
I když jste stydlivá, má v sobě skrytou vnitřní energii, vytrvalost i rozhodnost. Musíte se naučit znát samu sebe, ne jako nesmělou dívku, ale jako inteligentní bytost, která se bude celý život vzdělávat. Jako krásnou ženu, která žije svým srdcem a naslouchá potřebám druhých. Věřím, že do dvou let naleznete toho pravého muže a povedete plnohodnotný rodinný život. A k tomu Vám přeji ze srdce hodně štěstí!

Veškeré informace zveřejněné na těchto stránkách jsou soukromým vlastnictvím. Můžete je využívat pro svou vlastní potřebu, ale nesmějí být dále kopírovány nebo zveřejňovány bez písemného souhlasu autorky: astracoeli  - zavinac - seznam.cz