PORADNA

zpět na hlavní stránku

Seznamování, nevěra

Diskuze, názory čtenářů

Láska,milostný život

Manželství, vztahy

Děti, těhotenství, plodnost

Zaměstnání, finance

Zdraví

Krizové situace

Duchovní život

Jak ušetřit za energie, být soběstační, využívat sluníčko a víc se dozvíte v Poradně RaES Energy Centre

A S T R A   C O E L I

poslední aktualizace na této straně   2.11.2007 

AKTUÁLNĚ

POČASÍ

PRO ŽENY

HOROSKOPY

ASTROLOGICKÁ PORADNA PO INTERNETU ZDARMA

UPOZORNĚNÍ:
Poradna je přemístěna na adresu:
moderniastrologie

Máte-li jednoduchý dotaz, který je možné zodpovědět pomocí astrologie, můžete jej zaslat přímo do Internetové poradny s odkazem PORADNA.

Popište stručně problém a zašlete jej mailem
astracoeli - zavinac - seznam.cz   i s daty zúčastněných osob, t.j. datum, místo a čas narození. Je také důležité uvést, zda se jedná o ženu nebo o muže a svůj přibližný vztah k této osobě..

Vybrané dotazy, které mohou sloužit i  jako návod k řešení problémů pro druhé, budou zodpovězeny a zveřejněny v PORADNĚ...
Nemusíte se obávat porušení anonymity, citlivá data či údaje budou vynechána.

Toto poradenství je zcela zdarma, je však určeno
pouze pro ty, kteří se ocitli v krizi a nemohou si dovolit placené poradenství.

V Poradně je možné zodpovězení pouze jednoho jediného dotazu jedné osobě! Není zde možné vypracovávat osobní horoskopy, dělat obsáhlé astrologické prognózy, posuzovat vztahy více lidí nebo opakovaně  odpovídat jedné osobě!. Odpovědi v Poradně  také  nenahrazují astrologickou konzultaci.
Chcete-li podrobnější odpověď, nebo soukromé poradenství, musíte se (kliknutím na modrý čtvereček) obrátit do placené sekce. Tam si můžete vybrat ústní nebo telefonickou konzultaci, případně  písemný rozbor.

POZOR! Poradna je dlouhodobě přetížena. Opravdu není v mých silách a časových možnostech zodpovídat všechny dotazy. Proto se omlouvám dopředu všem, kteří nedostanou odpověď. .
Tato poradna slouží jako ilustrační příklad toho, co vše je možné řešit za pomoci astrologie. Poradenství zdarma je však moje soukromá charitativní iniciativa a protože jsem v této oblasti vytížena   i na mnoha jiných místech, mohu jí věnovat pouze určité omezené množství volného času.

Veškeré informace zveřejněné na těchto stránkách jsou soukromým vlastnictvím. Můžete je využívat pro svou vlastní potřebu, ale nesmějí být dále kopírovány nebo zveřejňovány bez písemného souhlasu autorky: astracoeli - -zavinac - seznam.cz