PORADNA

zpět na hlavní stránku

Seznamování, nevěra

Diskuze, názory čtenářů

Láska,milostný život

Manželství, vztahy

Děti, těhotenství, plodnost

Zaměstnání, finance

Zdraví

Krizové situace

Duchovní život

 A S T R A C O E L I

poslední aktualizace na této straně  24.10.2007

AKTUÁLNĚ

POČASÍ

PRO ŽENY

HOROSKOPY

24.10.2007 Paní  Martina: Ráda bych věděla zda je pro mě dobré začít více pracovat pro jednu společnost zaměřenou na finanční poradenství-pojištovnictví- , je to práce kdy si vlastně budu muset klienty shánět sama, s firmou spolupracuji od r. 2003 , ale ne na plný úvazek , ale pouze jako vedlejší pracovní poměr.
Také mě baví astrologie, numerologie , psychologie mám i roční kurz KLÍČ -obdoba kinezologie - i tady by mě velice bavilo pomáhat lidem, ale omezují mě mé vlastní finanční problémy, na nějákou analýzu mě nezbývají peníze, ale vzhledem k tomu, že jsem v roce 1 cítím, že bych měla něco dělat se svým životem, že se mi nedaří a že něco dělám špatně a nevím jak z toho ven ...co mi poradíte?

Paní Martino,je mi jasné, že dáváte přednost volnému zaměstnání. Nicméně přesto, že máte Slunce ve II. domě, jako typický finanční poradce na mě nepůsobíte. Abych dobře posudila pracovní možnosti u zmíněné firmy, potřebovala bych znát nějaká kontrétní data, od kterých se Vaše spolupráce odvíjela. Nicméně i podle Vašeho nativního horoskopu je zřejmé, co budete muset prožít bez ohledu na jakýkoliv druh práce. A ten hovoří o nelehkém začátku s nutností větší koncentrace a práce na sobě samé. Nicméně progresivní Slunce přes Venuši Vám přece jen slibuje jistou dávkou štěstí...

Máte pěkné zájmy, ale v těchto oborech je dosti těžké se uživit, nabídka značně převažuje poptávku. Nechala bych si je jako koníčka, který můžete časem rozšiřovat a peníze se snažila vydělat jiným způsobem. Nevím, proč se mi hlavou stále pletou reality, nicméně obchod s nemovitostmi je obor, kde se točí dobré peníze a obchody hýbají. Nejlepší možnost se mi zdá nechat se zaměstnat, přičemž by jste měla volnou pracovní dobu, nemusela vlastní klienty až tak snáhět, měla pravidelný plat a přitom provize podle uzavřených obchodů..

 

 

 

 

4.3.2007 Hodně lidí má v poslední době vážné finanční problémy, protože se v minulosti lehkomyslně zatížili nejrůznějšími půjčkami a nákupy na splátky zcela neúměrně svým možnostem. Pak stačí jen drobný zásah osudu, jako je delší nemoc, ztráta zaměstnání a už je tu problém, který třeba ani nemusí mít žádné řešení. Vybrala jsem jen jeden dotaz z mnoha, který při troše snahy může skončit snad i šťastně .
Paní D:
Už od minulého roku máme s manželem vážné finanční problémy (splácení půjček, nájemné, dluh fyz. osobě) zatím vytloukáme klín klínem, já do nekonečna uzavírám dohody, vymýšlím částečná řešení. To nejde věčně a snažím se chránit manžela, který na toto nemá výřečnost ani nervy. Chtělo by to vyhrát tak 300 tisíc a budeme z nejhoršího venku :-). Pár "zázraků" se mi sice v životě stalo, ale na to čekat nelze. Já jsem před 2 roky musela ukončit vedlejší zaměstnání, starala jsem se o dědečka. To bylo hned o několik tisíc v rozpočtu méně, pak následovaly další komplikace, nebudu to rozepisovat.Moc prosím o předpověď, jak se z tohoto dostaneme. Nerada bych s rodinou skončila pod mostem, dělá mi problémy i splátkový kalendář na nájemné.
   Paní D, dnešní doba s doslova podbízením , často až vnucováním se nejrůznějších bankovních i nebankovních institucí a splátkových společností je jako mucholapka, ze které je pak už velmi nesnadné uniknout. Uvíznou na ní lidé, kteří mají sklony k bezstarostnosti a spoléhání se na druhé. Váš manžel má navíc určité sklony k pohodlí a má rád komfort. Na šťastné náhody se v současnosti spoléhat nemůžete.
   Ve Vašem horoskopu je to nejhorší už v podstatě za Vámi. Letos Vám kyne možnost získat lepší místo, ze kterého by jste byla schopná splácet alespoň základní věci, jako je nájem. Začněte hledat ihned a nebojte se zaměstnání i několikráte změnit. Bude to vždy k lepšímu. Zajímavé možnosti Vám kynou především o prázdninách.
   To samozřejmě situaci nevyřeší. Větší finanční obnos by měl vydělat především manžel, který se může vzdálit od rodiny. Zde ho však velké pracovní šance nečekají, naopak, pokud zůstane, bude to mít velmi těžké a o zaměstnání může i přijít. Jeho horoskop ale dává šanci na práci v zahraničí. Nejlépe mimo Evropu. Měl by ovšem odjet co nejdříve, nejlépe již na jaře. Příštím rokem už by to bylo zbytečné. Peníze na cestu a do začátku Vám se najdou, mohou je třeba půjčit příbuzní.
   Byla jsem v kontaktu s více lidmi, kteří pracovali nebo ještě pracují např. v Americe a i když i tam se situace každým rokem zhoršuje, šikovný a pracovitý člověk si tam místo najde, třebaže není nejmladší.
   Měl by se orientovat pouze na místa, která jsou na mapce v zelené a žluté oblasti. Nejlépe těsně pod rozhraním mezi zelenou a žlutou.
   Jestliže si tam v dohledné době najde práci, sám se uskromní a bude Vám pravidelně posílat vydělané peníze, pak je tu šance na zaplacení všech dluhů přibližně za 3 roky. Jinou možnost v horoskopech nenacházím.

1.2.2007 - Paní Petra: Chci se zeptat, jestli mě v letošním roce může čekat nejaká změna, týkající se zaměstnání nebo os. života, dosavadní strereotyp mě začína nevyhovovat. Mám dva kluky a spokojené manželství, ale asi bych chtěla něco víc, ale nevím, co by bylo správné. Zaměstnání mě úplně nenaplňuje a navíc dost začínám toužit po tom, mít dceru, ale nevím jestli není už pozdě a zda bychom to finančně zvládli (já myslím, že ano a vrhla bych se do toho, ale manžel je větší racionalista... Poradí mi hvězdy, prosíííím!? Děkuji Petra.
   
Paní Petro, myslím, že na dceru je letos pravý čas. Zejména nyní, v jarních měsících (březen - počátek května a pak ještě na podzim - přelom října a listopadu)) máte zvýšenou plodnost, těhotenství by proběhlo hladce. Oba s manželem máte v horoskopu možnost získat nového milovného člověka do svého života. Tím by se pro Vás vyplnila i změna v zaměstnání.
   Pokud se pro dítě nerozhodnete, můžete svou kariéru začít řešit také již letos. Jste energická a podnikavá, velmi by vám slušel např. malý obchod s potravinami v blízkosti domova, bistro nebo něco podobného. Můžete popřemýšlet, co schází ve Vašem okolí. O finanční stránku se bát nemusíte, protože peníze si k Vám cestu snadno najdou. Manžel by Vám pak mohl v podnikání pomáhat. Nové možnosti v nejbližších létech platí pochopitelně i v případě, že by jste si hledala jen jiné zaměstnání.
   Pokud si pořídíte dítko, pak budete mít v nejbližší době jiné starosti. Ale v tom případě by jste jen začala později, nejlépe v r. 2009. Přesný termín je ale vhodné vždy vybrat.

Paní Růžena: Dobrý večer,ráda bych se zeptala jestli do konce tohoto roku najdu práci,a jestli se zlepší má finanční situace.Narodila jsem se 11.2.1972,v Opavě. ve 22:30h.Děkuji předem za odpověd.Hezký večer.
   
Paní Růžo, šance na práci se opravdu vyskytne, hledejte. Viděla bych její získání spíše až na konec listopadu nebo prosinec. Zkuste hledat u policie, na úřadech, v obchodech. Nebude to ovšem žádná skvělá šance, lepší se ovšem v dohledné době nerýsuje. Na zlepšení nebo jinou práci si patrně počkáte další rok, nejpozději v únoru 2008, teprve tam budete spokojena. Protože práci dostanete nejdříve až koncem roku, nedá se očekávat zlepšení finanční situace už letos, ale až po Novém roce. Nečekejte ale žádné výrazné zlepšení.    V souladu s informace o práci Vás čekají spíše neradostné finanční vyhlídky ještě další rok. V r. 2008 se však situace spraví a budete mít zajištěný pravidelný a příjemný finanční přínos. Tato doba Vás má naučit šetřit, rozumně investovat a vážit si financí, protože jinak k penězům přicházíte v životě celkem lehce. Přeji úspěšné hledání.

Mladá žena narozená ve znamení Kozoroha: Mám dotaz, na který bych se asi při rozhovoru nezeptala. Máme 3 děti. Už delší dobu se prodíráme finanční krizí. Ráda bych věděla, jestli další období bude pro nás finančně úspěšnější a jelikož nejsme nerozumně hospodařící, co nám brání v ušetření peněz, takové ty tzv. zadní vrátka. Je možné také zodpovědět, zda budeme mít nějaké další děti?
Základní informace, které se dají získat z horoskopu, souvisí s našimi minulými životy. Teprve v průběhu současného života se dále vyvíjíme, něco na sobě měníme a můžeme se tak posunout kousek dál.
Lidé, kteří jsou dobře situovaní nebo mají snadné finanční úspěchy přišli s touto schopností již na tento svět. Zpravidla byli movití již ve svých minulých životech a pokud svůj majetek nepromarnili, získají finance opět snadno. Mezi bohatší vrstvou mají i své známé a tím i patřičné kontakty. Ostatní lidé se musejí k lepšímu standartu teprve "propracovat"

Z vašeho horoskopu je zřejmé, že svou finanční situaci budete v průběhu života zlepšovat velmi pozvolna. Máte však hodně talentů, o které se můžete opřít a snadno se časem vyšvihnout do "lepšího průměru". Jedním z důvodů, proč se Vám po finanční stránce nedaří podle představ je i malá sebedůvěra, sklony k pesimismu a možná až nadměrná opatrnost. S ní souvisí právě i zvýšená potřeba "mít něco na zadní vrátka", která se v dnešní době už příliš nenosí. Mnozí úspěšní lidé žijí prakticky na dluh, pořídili si své podniky i honosné domy na bankovní úvěry, které po léta splácejí. Jejich bohatství je tak vlastně dosti relativní.
Vy však patříte k lidem, kteří neriskují a nepůjčují si. Jestliže však budete bránit toku peněz ve svém životě, nemohou proudit ani směrem k Vám. Doporučila bych vám také do budoucna uvažovat spíše po nějaké živnosti, jako je např. obchod s potravinami, oděvy nebo módními doplňky, finanční poradenství aj., protože soběstačnost vám poskytne po psychické stránce onen pocit jistoty a pro získání peněz touto cestou máte mnohem lepší dispozice než pro běžné zaměstnání.
U vašeho manžela jsou příčiny jiné. I když je na vydávání peněz také opatrný, jeho představy či požadavky nemusí být vždy přiměřené. Musí si také nejdříve ujasnit, co od života očekává a jaké jsou jeho vlastní schopnosti, co je ochoten pro věc udělat. Není obdařen velkou průbojností, ale na druhé straně může někdy jednat zkratově, což úspěchu nepřidá. Myslím ale, že by mohl dobře spolupracovat s Vámi v případném rodinném podniku.
Určité drobné zlepšení vaší finanční situace by mělo přijít koncem r. 2007, podstatnější vylepšení pak kolem r. 2009-2010. V horoskopech Vás obou je však již v nejbližší době (nejpozději do roka) známka určitého štěstí, takže něco velmi příjemného Vás určitě brzo čeká a může se to týkat i neočekávaných financí.
Co se týče dalšího dítěte, pak je těžké dělat významné předpovědi v době hormonální antikoncepce. Jistý trend k tomu však vidím v r. 2008-2009.

 Paní S. se vrátila po mateřské do svého bývalého zaměstnání, ale není zde spokojená. Chce vědět, zda je zde na svém místě  nebo zda jen neztrácí čas. Také se pouští do nového podnikání, které se týká mezilidských vztahů. Ráda by věděla, zda v něm může být úspěšná.
Nejdříve k Vašemu zaměstnání. Rok 2006 (prakticky již od konce r. 2005) je dobrý pro nové začátky, tedy i pro nástup zpět do zaměstnání. Domnívám se, že jste celkem na svém místě, pokud se ovšem nejedná o strohé papírování. Práce pro druhé a společnost milých lidí s možností jim i nějak pomoci, to je to pravé pro Váš život. Zda vydržíte ve svém současném zaměstnání, to se odvíjí od dalších věcí, mimo jiné to také závisí na dni nástupu (poprvé i nyní). Určité změny (tedy i odchod) může přijít již brzy (2007-2008).
Domnívám se, že jste i určitým způsobem ambiciózní a vytrvalá, proto chcete víc. Prožíváte idylické období svého života, s maximem romantiky, ale i schopnosti nezištně pomáhat druhým, milovat duší. Je to vhodný čas pro činnosti spojené s charitou, uměním, módou, ale i láskou. Datum získání ŽL je velmi důležité, protože vypovídá o úspěšnosti Vaší podnikatelské činnosti. A toto datum je velmi pěkné. Ukazuje, že by se mohl jednat o dlouhodobou aktivitu , která Vás v budoucnosti zajistí.
Roky 2006-2008 Vám otevřou nové cestičky k lidem, navážete množství nových kontaktů. To je pro takovou činnost nezbytné. Vaše současné zaměstnání Vám může pomoci dát o svém podnikání vědět a zaběhnout se. Jste hodně  rodinný typ, proto jste se na mateřské cítila tak dobře. Můžete alespoň zpočátku rozvíjet své podnikání z domova a současné zaměstnání opustit, až se Vaše nová činnost patřičně rozjede. K tomu Vám přeji hodně štěstí.

Veškeré informace zveřejněné na těchto stránkách jsou soukromým vlastnictvím. Můžete je využívat pro svou vlastní potřebu, ale nesmějí být dále kopírovány nebo zveřejňovány bez písemného souhlasu autorky: astracoeli - zavina- seznam.cz